PŘIPOJENÍ PŘES WIFI 5GHz s technologií AirMax / AirMax AC pro sníženou dobu odezvy a vyšší rychlosti i na větší vzdálenost.

Jednotná cena: 199Kč / měs.
Akce v Mostě: 99Kč/ měs. na 6 měsíců!

Zřízení připojení: ZDARMA (zahrnuje aktivaci a administrativní náklady, nezahrnuje platbu za první měsíc a samotné úkony technika a zařízení, které je nutné si domluvit případně individuálně). Zjištění a změření signálu technikem na místě je zdarma. Instalační poplatek za zřízení přípojky technikem na místě je 490Kč. Anténu pro připojení je nutné zakoupit předem (například v našem eshopu).

Při platbě prvního měsíce máte ihned druhý měsíc ZDARMA! Při přechodu od jiného operátora máte po celou doby výpovědní lhůty připojení zdarma. Je možné si domluvit týdenní zkušební připojení zcela zdarma, pro možnosti otestování dostupnosti a rychlosti.

Měsíční poplatek za přístup k síti: 250Kč 199Kč (zahrnuje přístup k internetu i službám metropolitní sítě dle dostupné rychlosti). Nijak neomezujeme FUP (u nás neexistují datové limity), ani rychlost. U nás si surfujete naprosto bez omezování. Rychlost se dle lokality a vytíženosti sítí může lišit a může se pohybovat mezi 10MBit/s až 300MBit/s v příchozím i odchozím směru. Obvyklá rychlost většiny připojených klientů se pohybuje průměrně okolo 50MBit/s. Rychlost závisí přímo na dostupnosti v dané lokalitě. Lokality s rychlostí pod 10Mbit nepřipojujeme, ale je možné domluvit individuální EET tarif (1-9Mbit za 25Kč/měs).

V ceně máte i 100MB webového prostoru a 100MB e-mail na doméně czwifi.net (například USER.czwifi.net a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), případně na Vaší vlastní doméně, pokud ji máte. Dále je v rámci metropolitní sítě k dispozici sdílené NAS přímo v síti, kde jsou k dispozici sdílené složky (filmy, hudba apod), ale máte zde 90GB vlastního prostoru v soukromé složce, kam máte přístup jen Vy. 

Je možné se individuálně domluvit i na vyšších rychlostech a doplňkových službách (veřejná IP, webhosting, serverhousing, telefon, IP televize).

Ceník
Obj. kód: Položka: Cena:
 CZWIFIHOME Připojení k síti CZWifi.net - měsíční poplatek za domácnosti  199Kč 
 CZWIFIINST Práce technika - připojení domácnosti k síti CZWifi.net, svod max. 10m  490Kč 
UBNTGRID5 Anténa Ubiquiti AirGrid M5 venkovní, 5GHz, 27dBi, AirMax, 5V, 150Mbps WLAN, 100Mbps LAN 995Kč 
UBNTPBM5 Anténa Ubiquiti PowerBeam M5 300 venkovní, 2x25dBi, 5GHz, AirMax, 24V,  300Mbps WLAN, 1Gbps LAN 2 490Kč 
UBNTNANOM5  Anténa Ubiquiti NanoStation M5 venkovní,  2x16dBi, 5GHz, AirMax, 24V, 300Mbps WLAN, 100Mbps LAN 2 290Kč 
 FTP Venkovní instalační kabel FTP, Cat5E, cena za 1m  20Kč 
UTP  Vnitřní instalační kabel UTP, Cat5E, cena za 1m 10Kč 
 VoIP Pevná telefonní linka přes internet, 1x místní číslo viz ceník VoIP
 IPTV Televize přes internet  připravujeme 
MITELIPTEL

IP telefon Mitel 5320, 1x1Gbit WAN, 1x1GBit LAN, velký grafický displej, 11x HOT tlačítko (8 programovatelných), podpora SIP/Mitel protokolu, ideální pro operátory.

Plná podpora SIP, přednastaveno naším technikem na otestování v naší ústředně - stačí zapojit do internetu a hned funguje. Napájení pomocí PoE adaptéru 48V (není součástí dodávky). Návod v češtině přímo od nás. V nabídce máme i použité kusy za nižší cenu - lze se domluvit (odpovídají stavem novým telefonům s přihlédnutím ke krátkodobému používání / vystaveno, 100% funkčnost, záruka je stejná). Podporuje více SIP účtů (lze přidat téměř neomezený počet, dle kapacity paměti, zkoušeno na 10ti linkách). Podpora konferencí, přepojování, parkování, DND (nerušit), přesměrování (dle pravidel), přepínání odchozích linek, plně nastavitelná hot tlačítka (funkce i rychlé volby), propojení s webovou aplikací, nebo aplikacemi ústředny, podpora informací RSS přímo na displeji, správa přes web / Telnet / SSH / TFTP a další běžné funkce profesionálních IP telefonů. Podporuje přímo nativně MITEL ústředny (při přepnutí na MITEL protokol MINET), kdy má prakticky neomezené funkce v rámci call centra. Vhodný i pro obrovské firmy, ale i pro domácnosti, nebo střední podniky. Aktualizováno na firmware 06.05.00.28/06.04.01.02 z října roku 2020.

 

Součástí dodávky:

  1. Originální zabalený IP telefon MITEL 5320
  2. Český návod (nastavení telefonu) + rychlý návod na odzkoušení prvního hovoru
  3. 1x Kabel RJ-45 propojovací

 

Součástí dodávky není PoE adaptér 48V, lze použít libovolný, běžně používaný například pro síťové prvky, IP kamery, nebo lze použít PoE injektor, podle použití. Lze použít například:

  • MaxLink PoE injektor MAXPI15W - 802.3af, 48V, 1Gbit
  • Ubiquiti POE-48-24W
  • Tenda POE15F-48V-I

 

Napájecí adaptér můžeme případně zajistit samostatně. Jeden adaptér utáhne i více IP telefonů a dalších zařízení samostatně - viz kapacita adaptéru a spotřeba použitých zařízení.

 

Popis výrobce:

Full-Feature Telephone The MiVoice 5320e IP Phone is a full-feature, applications telephone that features a large backlit graphics display, embedded gigabit support, and eight self-labelling keys that can be programmed as speed dial keys, line keys, or feature access keys. Twelve fixed-function keys provide convenient one-touch access to commonly used telephony features, navigation keys and menus, as well as customisation user settings. The MiVoice 5320e IP Phone also has three contextual softkeys to help users easily navigate through telephony functions. Features • Easy Viewing: Large 160x320 pixeled backlit LCD display for high visibility. • More Options at Your Fingertips: Eight programmable, one-touch, multi-function, self-labelling keys, and 12 fixed function keys. • Unified Communications Support: A powerful communications tool that helps improve productivity, enhance customer service and reduced costs when combined with MitelCollab Client.

999Kč