PŘIPOJENÍ PŘES WIFI 5GHz s technologií AirMax pro sníženou dobu odezvy a vyšší rychlosti i na větší vzdálenost.

Jednotná cena: 199Kč za připojení

Zřízení připojení: ZDARMA (zahrnuje aktivaci a administrativní náklady, nezahrnuje platbu za první měsíc a samotné úkony technika a zařízení, které je nutné si domluvit případně individuálně).

Při platbě prvního měsíce máte ihned druhý měsíc ZDARMA! Při přechodu od jiného operátora máte po celou doby výpovědní lhůty připojení zdarma. Je možné si domluvit týdenní zkušební připojení zcela zdarma, pro možnosti otestování dostupnosti a rychlosti.

Měsíční poplatek za přístup k síti: 250Kč (zahrnuje přístup k internetu i službám metropolitní sítě dle dostupné rychlosti). Nijak neomezujeme FUP (neexistují datové limity), ani rychlost. U nás si surfujete naprosto bez omezování. Rychlost se dle lokality a vytíženosti sítí může lišit a může se pohybovat mezi 1MBit/s až 300MBit/s v příchozím i odchozím směru. Obvyklá rychlost většiny připojených klientů se pohybuje průměrně okolo 50MBit/s. 

V ceně máte i 100MB webového prostoru a 100MB e-mail na doméně czwifi.net (například USER.czwifi.net a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), případně na Vaší vlastní doméně, pokud ji máte. Dále je v rámci metropolitní sítě k dispozici sdílené NAS přímo v síti, kde jsou k dispozici sdílené složky (filmy, hudba apod), ale máte zde 90GB vlastního prostoru v soukromé složce, kam máte přístup jen Vy. 

Je možné se individuálně domluvit i na vyšších rychlostech a doplňkových službách (veřejná IP, webhosting, serverhousing).